TSLEEN Книга Читателот Мини Флексибилни Светла Биро За Поттикне Деликатна Клип LED Светло Clip-За Книга за Читање Лаптоп Стојат Светилка Светлина
Ново

TSLEEN Книга Читателот Мини Флексибилни Светла Биро За Поттикне Деликатна Клип LED Светло Clip-За Книга за Читање Лаптоп Стојат

DEN 147.00
DEN 305.76

Во форма достапна за нарачката


TSLEEN Книга Читателот Мини Флексибилни Светла Биро За Поттикне Деликатна Клип LED Светло Clip-За Книга за Читање Лаптоп Стојат Светилка Светлина
+++Карактеристики+++
100% Сосема нов и висок квалитет се Прилагодува светлината агол. Мали и преносливо.
Висока енергија, долг живот, на природата на светлината и заштита на вашите очи.
Слободно да се наведнуваат. Лесно клипови врз поклопецот на вашата книга или списание.
Оваа книга за читање флексибилни LED светло е совршен за читање во темнината без нарушување на другите.
#1~#9 : Тоа може да клип за околу 3 см широк.
#10 : Тоа може да клип за околу 1,5 см широк. +++Спецификации+++
Бојата и формата : Како што сликите покажуваат
Powered by : 3 x AAA Батерии (Батерии не се вклучени)
Арм должина :
#1~#9 : Арм должина : Околу 18 cm (прибл 7 инчи)
#10 : Арм должина : Approx13.5 cm (прибл 5.3 inch)
+++Пакет се вклучени+++
1 x LED Клип Светилка

Главните својства

Бренд Име:
TSLEEN
сертификација:
CCC,RoHS
Wattage:
1-8leds
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
ААА
Број На Модел На:
EB3371
Карактеристики:
LED Книга Клип Светлина
Тип На Објект:
Книгата Светла
случај боја:
црна/бела
боја на светлина:
кул бело
Напојува со:
3 x AAA Батерии (Батерии не се вклучени)
#1~#9:
арм должина
#10:
арм должина

Избор на купувачот