торба повторно 021317 нова жешка жени чанта женски големи tote
Ново

торба повторно 021317 нова жешка жени чанта женски големи tote

DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката

торба повторно 021317 нова жешка жени чанта женски големи tote

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број На Модел На:
021317
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
37*23*16cm

Избор на купувачот