COWATHER Лудиот коњ вистинска кожа Картичка&ID носителот најновите стил за мажи мода се стави на монета или crads паричникот 107 бесплатен превозот
Ново

COWATHER Лудиот коњ вистинска кожа Картичка&ID носителот најновите стил за мажи мода се стави на монета или crads паричникот

DEN 327.00
DEN 564.00

Во форма достапна за нарачката


нашата компанија ја прифати продажба на мало,трговија на големо и dropshipping
се надеваме дека може да го направи најдобар бизнис едни со други.ви благодариме за сите купувачот.
Детали за производот Име : мажите карта сопствениците Материјал : Лудиот коњ кожа(врвот крава вистинска кожа) Големина : 10.5*7.5*0.5 cm Боја : кафе,црна Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занает Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
2. Поради прирачник за мерење,Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме
не плаќаат!
За лудиот-коњ од кожа :
1.Тоа е посебен вид на кожа преработка.Суров материјал е со висок квалитет полно зрно кожа.
2.Функција на лудиот-коњ кожа е груба,оригинални и гроздобер.Постојат природни нарушување гребнатини на површината,која не е квалитет проблем.
3.За чистење и одржување на лудиот-коњ од кожа : да се Стави на кожа за чистење на текстил и ги избрише на површината тивко и рамномерно .Чувајте го производот подалеку од вода колку што е можно. Оваа кожа имаат карактеристики,кога ќе го користите нешто со Нула тоа,таму ќе биде имаат нула знаци,но тоа ќе исчезне неколку дена подоцна,но кога ќе го користите долго време,кожа wll биде многу светла!Како на сликата :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : или www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните својства

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Број На Модел На:
мажите карта сопствениците
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Должина:
10.5inch
Објектот Тежина:
0.10kg
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
7.5inch
Бренд Име:
COWATHER
Материјал Состав:
Grazy коњ кожа
боја:
кафето црно
Име:
карта сопствениците за мажи
Пол:
Мажи
Материјал:
Лудиот Коњ Кожа
Кожа Материјал:
топ вистинска кожа
Квалитет:
Висок квалитет
Стил:
моден mens кредитна картичка носители
Превозот:
Бесплатен превозот

Избор на купувачот