Квантитативни Зрна Складирање Шише Храна Пластични Складирање Тегла
Ново

Квантитативни Зрна Складирање Шише Храна Пластични Складирање Тегла

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Капацитет:
2-3L
Употреба:
Храна
Пластични Тип:
PP
Големина:
M
Број На Модел На:
Чување Шишиња 003
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Мирудии Сад стилови:
маска

Избор на купувачот