Плус Големина XL Garters Секси Црна Garters Ремени Голема Bowknots Подвезици Ремени Газа Чорапи со Garters Suspender за чорапи
Ново

Плус Големина XL Garters Секси Црна Garters Ремени Голема Bowknots Подвезици Ремени Газа Чорапи со Garters Suspender за чорапи

DEN 461.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Секси Црна Боја
Чипка и Bowknots Декорација
Транспарентен Црна Газа
Високо Еластична
Метални Токи
Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесно и Погодност за Користење
Големина Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : ознаките може да се намали или да се раскинат. Сепак, објектот е сосема нов и во добар квалитет. Ве молиме не го нарачате доколку ознаките се неопходни за вас.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
Ladysec
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
G-A002
боја :
Црна
Жените Подвезици Функција:
чорапи жартиера појас

Избор на купувачот