Бебе Девојки Rompers Пролет, Есен Младата Фармерки Комбинезони Bebe Девојка Jumpsuits Деца Каубојска Облека Деца Симпатична Облека Suspender
Ново

Бебе Девојки Rompers Пролет, Есен Младата Фармерки Комбинезони Bebe Девојка Jumpsuits Деца Каубојска Облека Деца Симпатична Облека

DEN 816.00
DEN 1164.96

Во форма достапна за нарачката


Брза Испорака : Сите ordera испрати во 2 дена
Материјал : Мека, Еластичен , Удобно Фармерки
Одделение ААА
Врвен Квалитет
Оригинален Бренд
Материјал : 100% Памук. Мека Удобно
Ajustable Должина : Повлечете над панталони или промена на копчиња ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција Должина (А) Панталона Должина (Б)
Скап (В) За Висина 9 Месеци 59-65 cm 21-23 cm 24 см Околу 65-70 cm 12 Месеци 64-70 cm 23-25 см 25 см Околу 70-75 cm 18 Месеци 68-75 cm 25-33 cm 26 cm За 75-85 cm 24 Месеци 72-80 cm 27-35 см, 28 см За 85-95 cm 3 Т 76-85 cm 30-38 см 30 см За 95-100 cm 4 T 82-88 cm 33-35 см, 32 см Околу 100-110 cm
Ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч. Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и осветлување
Превозот :
1.Ние ќе брод надвор предмети во рамките на 1-4days откако ќе се направи исплата.
2.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Времето за Испорака :
Плаќање :
1) Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
2) имате 3 дена да се игра откако ќе поставите цел успешно.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, повторно. Ве молиме испратете е-маил до aliexpress за помош.
Данок :
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Враќање & Наплата :
1.Ако има било какви проблеми со нашите производи,Контактирајте со нас пред да се врати или да се отвори спорот.Ние ќе ве контактираме во 24hous.
2.Сите iterms мора да се врати во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Feed Back :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал Состав:
Памук
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
Big1802
Бренд Име:
chumhey
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Појас
Шаблон Тип:
Животните
Висок квалитет:
Еластичен Мека Фармерки
Сезоната:
Пролет, есен зима
Одделот За Името:
Бебе, Деца,Девојки
Материјал:
Тексас
Декорација:
шапка
облека:
тексас Комбинезони

Избор на купувачот