Висок Квалитет Преносни Отворено Градина Hammock Висат КРЕВЕТ Туристички Кампување Замав Платно Шари
Ново

Висок Квалитет Преносни Отворено Градина Hammock Висат КРЕВЕТ Туристички Кампување Замав Платно Шари

DEN 431.00
DEN 478.56

Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет Преносни Отворено Градина Hammock Висат КРЕВЕТ Туристички Кампување Замав Платно Шари
3 големини за опција. :
L : 200 XW : 80СМ

Главните својства

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
fy0002
Тип:
Hammock
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Веб
is_customized:
Yes
Е Прилагодена:
no
Големина:
Single-person

Избор на купувачот