Нови Пристигнување Велосипеди,Раса,Брзина,возење Велосипед Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18X22cm
Ново

Нови Пристигнување Велосипеди,Раса,Брзина,возење Велосипед Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници

DEN 173.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Пристигнување Велосипеди,Раса,Брзина,возење Велосипед Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18 X22cm

Детали За Производот
Материјал : Сатен
Тип : складирање кеси,drawstring торба
Боја : Како на сликата шоу
Надворешноста : Отворена Џеб
Големина : 18 X22cm
Функција : Еко-Пријателски
Опис На Производот
1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи
3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки . Приемот на стоката се најде било какви прашања, ве молиме испратете информации контактирајте со нас, ние ќе го решите вашиот проблем. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем. Позитивни повратни информации ќе бидат оставени автоматски за вас . Контакт со нас : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања. Ви благодариме и среќен шопинг! Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.
Зборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

Главните својства

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
shunqian
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
18X22cm
Употреба:
Биро
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
150ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Производот:
Drawstring Кеси
Спецификација:
18X22cm
is_customized:
yes,it is
боја:
Како се покаже слика
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тип:
Складирање Кеси
Големина:
18x22cm
Материјал:
Полиестер
Производот:
Drawstring Кеси
Зборови За Пребарување:
Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање
Шема:
велосипед,трката,брзината,бојата,велосипедизам
Стил:
TV

Избор на купувачот