TGB001 Тибетската Стариот Месинг Златна Dorje Молитва Кутија Тибет Antiqued Амајлија Pendant Ѓердан со крава кожни Торби Синџир
Ново

TGB001 Тибетската Стариот Месинг Златна Dorje Молитва Кутија Тибет Antiqued Амајлија Pendant Ѓердан со крава кожни Торби Синџир

DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Во Тибетската јазик, тоа име GAU,
gau значи мала кутија,може да се одржи пилула или библијата се тркалаат.
Тибетската рачно изработени традиционалната молитва кутија-GAU амајлија
*Рака crfted;
*Непал Потекло Квалитет;
*малку тешки,многу добар квалитет. Целосната на стариот вкус.
***************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Главните својства

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
TGB001
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
50X36mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската амајлија кутија
Метал:
стариот месинг, стара златна боја
Тема:
Кравја Кожа
Neight тежина:
55-60g
Кутија големина:
26x36cm

Избор на купувачот