L16907 Ѕид Монтирани Хром Финиш Месинг Тапа со ABS Sprayer
Ново

L16907 Ѕид Монтирани Хром Финиш Месинг Тапа со ABS Sprayer

DEN 2036.00
DEN 2395.68

Во форма достапна за нарачката


П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail.
[ Точка Бр.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. ] : L16907
[ Материјал ] : Месинг Тапа, ABS Shattaf
[ Додатоци ] : Мијалник Тапа, Туш Црево, Shattaf
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Веб-страница : www. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Главните својства

Spary Тип:
Хоризонталната
Бренд Име:
Jindouyun
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање:
Една Дупка
Број На Модел На:
L16907
Допрете дупка:
Една Дупка

Избор на купувачот