Професионален за bmw дијагностички алатка 2018 за BMW ICOM СЛЕДНАТА А + Б +В 3 во 1 скенер без hdd најновата верзија
Ново

Професионален за bmw дијагностички алатка 2018 за BMW ICOM СЛЕДНАТА А + Б +В 3 во 1 скенер без hdd најновата верзија

DEN 17040.00

Во форма достапна за нарачката


2,ве Молиме да ни остават пораки ако имате било какви посебни барања за дозвола. Подобрено ракување 6.Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или опис.Значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен
со политика и да ни кажете што е најдобро.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС. Повеќе флексибилни OBD кабел 7.И тогаш може да не го потпише превозот сметка. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен 2.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure тоа што работат во добри услови!
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Колку што ние знаеме,Франција и Турција имаат строги увоз политика.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
Ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот.Ве молиме да не информирате.
Контактирајте Со Нас
Во нашата канцеларија се часа
24hours 7days onlline услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се. Запалени копчето за најавува итн ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед? Функционално компатибилен да ICOM А2 Механички дизајн сличен на ICOM А2 Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E) за ICOM СЛЕДНАТА ABC Спецификации : Zeroization на податоци за подесувате откривање Secure supply chain уверување Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio Напредни криптографски Услуги
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.15-30 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. 1pc x За BMW ICOM Б Повеќето 3. 1pc x LAN Кабел 6.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е на адресата.Ве молиме да биде добро забележи.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака. Ви благодариме за вашето разбирање.Ви благодариме за вашето разбирање. Побрзо start-up пати и висока продуктивност 4.Ве молиме изберете ЕМС.
Гаранција : Една година
Пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот DHL
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата.Во спротивно ние сите ќе изјават 45% од единечната цена(околу$100-$300)за да се спаси данок. 1pc x USB Кабел 5.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина.Така што можете да го избегнете да плаќаат висок данок. 1pc x За BMW 20pin Кабел 4.Ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката ,пакувањето, цената,извоз и даноци.Песната Не ќе им се даде на клиентите по стоката била испратена. 1pc x За BMW ICOM СЛЕДНАТА A+B+C 2.
Ако сте од Бразил,мора да се обезбеди CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ)за нас.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс уште не се дефинирани,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци) 3.

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Електронски:
No
Објектот Ширина:
23inch
моќност:
52
Хардвер Верзија:
најновите
Име На Модел:
следна
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Должина:
23inch
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Објектот Висина:
23inch
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
верзија:
најновите
боја:
како се покаже

Избор на купувачот