7inch за Irbis TZ49 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel
Ново

7inch за Irbis TZ49 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 257.00
DEN 270.72

Во форма достапна за нарачката


7inch за Irbis TZ49 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

Главните својства

боја:
бел екран на допир, црн екран на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK
Број На Модел На:
tz49 3G

Избор на купувачот

TM101JDHP01 LCD екран
Ново
TM101JDHP01 LCD екран
Во форма достапна за нарачката
DEN 3230.00
Класификација на производот: