100 Парчиња MMCX Crimp Plug машки Десен Агол конектор за LMR100 RG316
Ново

100 Парчиња MMCX Crimp Plug машки Десен Агол конектор за LMR100 RG316

DEN 1386.72

Во форма достапна за нарачката


MMCX Crimp Plug машки десен агол конектор за LMR100 RG316 Опис :
Производ Серија : MMCX
Тип на производ : Кабел планината
Телото Позлата : Goldplated
Конектор Материјал : Месинг
Кабелот Тип : RG174,RG316,LMR100
Контактирајте Со Позлата : Злато
Конектор Тело Стил : прав агол
Пол : Машко
Отпорност : 50 Ohm
Тежина : 0.001 kg
Вие ќе бидете заинтересирани во

Главните својства

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0097
боја:
Злато
Стил:
Прав агол
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
MMCX

Избор на купувачот