Мојот Прв Божиќ Бебе Девојка Bodysuits Кратко Sleeve Jumpsuit Тело Bebe Menino Vetement Bebe Fille Новородено Бебе Облека
Ново

Мојот Прв Божиќ Бебе Девојка Bodysuits Кратко Sleeve Jumpsuit Тело Bebe Menino Vetement Bebe Fille Новородено Бебе Облека

DEN 399.36

Во форма достапна за нарачката


Изработени од памук мешавина Мојот Прв Божиќ Бебе Девојка Bodysuits Кратко Sleeve Jumpsuit Тело Bebe Menino Vetement Bebe Fille Новородено Бебе Облека Удобно водат памук romper со chiffon кавга туту здолниште, брзо затворање на дното лесно за пелена промена на Големина : S(0-3 месеци), M(3-6 месеци), L(6-12 месеци), XL(12-24 месеци), Рака мие приоритетни Пакет се вклучени : 1pc Bodysuit
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред место и цел. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Предмети се испраќаат само по уплата. Ние обезбедуваме EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. Време на испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days . Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Поради безбедни причини, ние не дозволите промената на адресата преку е-маил. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Методи за плаќање Заштитени со Зачувам : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, Новородените
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
CHICCHERRY
Број На Модел На:
VE096
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
Црна
Големина:
S(0-3M), M(3-6M), L(6-12M), XL(12-24M)

Избор на купувачот