Bonsny Акрилик Единствена Мачка Шема Љубовта Широк Нараквици&Алки Накит За Жените Нови Шарм Девојка Manchette Накит Додатоци
Ново

Bonsny Акрилик Единствена Мачка Шема Љубовта Широк Нараквици&Алки Накит За Жените Нови Шарм Девојка Manchette Накит Додатоци

DEN 170.00
DEN 334.08

Во форма достапна за нарачката

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 185mm x 40mm Шарм големина околу 7"должина &1.57"ширина алка тежина : 23.1 g

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AB203
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
7cm
боја:
multicolor
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок

Избор на купувачот