Новата генерација полн круг дијамант везови Цвеќиња дијамантски крст бод кристал поставува unfinish оркестарот DIY дијамант сликарство
Ново

Новата генерација полн круг дијамант везови Цвеќиња дијамантски крст бод кристал поставува unfinish оркестарот DIY дијамант сликарство

DEN 222.00
DEN 403.20

Во форма достапна за нарачката

Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.
За дијамант везови
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.
Кликнете подолу за да внесете предмет производ Добредојдовте Да ја Посетите Следниот Пат. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Но купувачот треба плати се врати превозот. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант За Ефект
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 3040cm, 4050cm, 50x60cm, 60x80cm, 25x30cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цврста
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животни
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на купувачот