beibehang Jade паун peony пејзаж de papel paede 3D фото Позадина ТВ дневна соба троседот HD 3d mural ѕид трудови дома декор
Ново

beibehang Jade паун peony пејзаж de papel paede 3D фото Позадина ТВ дневна соба троседот HD 3d mural ѕид трудови дома декор

DEN 734.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

Mural позадина. Бојата е многу добар. треба да обезбеди CPF.

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Југоисточна Азија
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
NO:
12936859

Избор на купувачот