Бесплатен Превозот Нерѓосувачки Челик SUS304 Никел Различни Стилови Rotatable Слив Тапа Една Ладна Вода Една Рачка Допрете Бања
Ново

Бесплатен Превозот Нерѓосувачки Челик SUS304 Никел Различни Стилови Rotatable Слив Тапа Една Ладна Вода Една Рачка Допрете Бања

DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Топли И Ладна Вода:
No
Инсталација Тип:
дек монтирани
Бренд Име:
Shamanda
Број На Модел На:
27004
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Површински Третман:
никел
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик SUS304
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)

Избор на купувачот