Бесплатен Превозот Нови Антички Месинг Ѕид Монтирани Кујна Тапа Миксер Двојно се Справи со Завртување Spout Топла и Ладна Вода, допрете GI86
Ново

Бесплатен Превозот Нови Антички Месинг Ѕид Монтирани Кујна Тапа Миксер Двојно се Справи со Завртување Spout Топла и Ладна Вода,

DEN 2783.00
DEN 4638.24

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот Нови Антички Месинг Ѕид Монтирани Кујна Тапа Миксер Двојно се Справи со Завртување Spout Топла и Ладна Вода, допрете GI86
Опис на производот : Инсталација Тип : Монтира на Ѕид
Инсталација Дупки : Две Дупки
Број на Рачки : Dual Рачки
Крај : Антички Месинг
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&accesssories
.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GIZERO
Стил:
Dual Носителот Двојна Дупка
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
античкиот месинг
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
GI86
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
2 Дупки

Избор на купувачот