Софа токи, торба buckles200 ПАРЧИЊА стакло се повлече затворач bauhinia КРИСТАЛ КОПЧИЊА СО МЕТАЛНИ КАПАЦИ ЗА ТРОСЕДОТ МЕБЕЛ, ПРИБОР за ШИЕЊЕ
Ново

Софа токи, торба buckles200 ПАРЧИЊА стакло се повлече затворач bauhinia КРИСТАЛ КОПЧИЊА СО МЕТАЛНИ КАПАЦИ ЗА ТРОСЕДОТ МЕБЕЛ,

DEN 1901.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


1.одлична транспарентност
2.силна
3.употреба за облека, , троседот , кревет, мебел и сл. декорација
4.врвен квалитет
5.големина : 18mm
6.материјал : стакло
7.пакување; 200pcs/кутија
8.добра цена P. S Тука кристално копчето големина е 18mm, материјал е стакло.Pls се забележи тоа .ви благодариме

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
Кристално
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
18mm
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Техника:
Опфатени

Избор на купувачот