Преносни Авто Автомобил Перач На Автомобили Висок Притисок Спреј Мултифункционален Пена Вода Пиштол За Чистење, Миење Вода Пиштол За Употреба За Дома
Ново

Преносни Авто Автомобил Перач На Автомобили Висок Притисок Спреј Мултифункционален Пена Вода Пиштол За Чистење, Миење Вода Пиштол

DEN 441.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Преносни Висок Притисок Спреј Пена Вода Пиштол За Чистење, Миење Вода Пиштол
За Авто Автомобил Или дома
Карактеристики :
Заштеда на време, пари и енергија
Автомобилот дома двојна, автомобили (автомобил мие за 35 W-150 W), дома (за 2-6 KG) допрете притисок
Осум видови на спреј (магла/конус/плакнење/stream/туш/џет/центар/рамен)
Спецификации :
Проток на вода контрола : steeples прилагодливи
Пена автомобилот на миење : 3 оценки прилагодливи
Пред се префрлите е повеќе лесно да се контролираат, Multi-point вбризгување
Материјал : ABS Пластика
Големина : Прибл. 21*15cm
Пакетот Вклучува :
1x Автомобил Пена за Миење Пиштол
Царински И Давачки
П Дали на вашиот цената вклучува давачки или ДДВ, Колку данок дали треба да се платат?
Не, цената на нашите производи не содржат какви било давачки или ДДВ. Ние само ви наплати стоки цена и превозот цена. ако ви се наплатува на ДДВ, вие само треба да се обрне на вашиот царината.
Во повеќето земји, ќе мора да плаќаат даноци или давачки за увезените стоки. Понекогаш стоки под одредена вредност, или во одредени категории, не ги зголемат даноците.
Правилата се различни во секоја земја. За жал, не постои начин за нас да знаат правила, прописи, обичаи, традиции, практики, дупки, шеми, системи, документи, правила, закони или одлуки на секоја поединечна земја.
Затоа, ние не може, и ќе не, да ви понудат совети во врска со даноците во вашата земја. Како на купувачот, тоа е вашиот одговорност е да дознаете кои информации пред цел.
Ако треба да се платат увозните даноци и/или дополнителни давачки и продажбата на даноци, тогаш ќе мора да го плати тоа со курир по приемот на пакетот(s). Ние не може да се пресмета ова за вас и не постои начин да се пред-се плати. Ако сте капка-превозот или испраќање на подарок предмет на некого, ве молиме бидете сигурни дека тие се свесни за можноста од обврската да плаќаат даноци при приемот на стоката.

Главните својства

боја:
Жолта, Зелена
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Материјал Тип:
автомобил чистење
Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Тежина:
232g
Специјални Функции:
автомобил чистење
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
21cm
Објектот Висина:
0cm

Избор на купувачот