-2017 Црна Прозорец Deflector За Тојота Ки Jang Innova Вбризгување На Автомобил Правец На Deflector Стакло Пропустливи Сенка Дожд За Тојота Ycsunz
Ново

-2017 Црна Прозорец Deflector За Тојота Ки Jang Innova Вбризгување На Автомобил Правец На Deflector Стакло Пропустливи Сенка

DEN 2414.00
DEN 3449.28

Во форма достапна за нарачката


Точка име : инјекција автомобил правец на deflector стакло пропустливи сенка/облачно/sun/guard за ТОЈОТА INNOVA 2016+
Автомобил модел : За ТОЈОТА INNOVA 2016+ (проверете внимателно со автомобил модел)
автомобил стил : За ФОРД РЕНЏЕР пикап 4 врати
Состојба : 100% сите нови
боја : црна
Количина : 4pcs/set
Бренд : YCSUNZ
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.
ЗА ТОЈОТА INNOVA 2016 ГОДИНА
Овој автомобил модел поврзани со производи сите имаат 30% попуст
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 6-25 дена по породувањето . Некои од
земјата 26-60 дена. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена.
1. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Ако производот е надвор од
акции, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена.
2. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика. Секој од нашите производи ќе
се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас
понуда на сликата е иста. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно.
Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене.
3. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Добро изработка, можете да
користете more2-3 години.
4. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Држејќи во автомобил со селотејп.
5. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка
и Африка 25-60 дена може да го добиете производот.
6. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата.
7. П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди. Дополнителни прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас директно.

Главните својства

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
боја:
Црна
Материјал Тип:
ABS
Точка име :
вбризгување на автомобил правец на deflector за форд
Место на Потекло:
КИНА, КОПНОТО
Автомобил Производител:
за тојота innova 2016 година
Специјални Функции:
Декорација
Налепница Сместување:
врата
Тип На Објект:
Тенди & Засолништа
прозорецот guard:
Yes
инјекции прозорец стакло:
Yes

Избор на купувачот