DIY Круг Шупливи Chiffon Торта Роденденска Торта Мувла Храна Одделение Силиконски Торта Мувла Висока Температура Рерна Фрижидер Бесплатен Превозот
Ново

DIY Круг Шупливи Chiffon Торта Роденденска Торта Мувла Храна Одделение Силиконски Торта Мувла Висока Температура Рерна Фрижидер

DEN 370.00
DEN 393.60

Во форма достапна за нарачката

Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.) во Белешки Дел кога проверете. >> Врати & Наплата Политика на Враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Превозот метод"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" се евтини и безбедно, но тие не може да се следи. Лесен за чистење : силикони торта мувла производи може да биде обновен по употреба во чиста вода за плакнење, но исто така и во машина за миење на садови за чистење. Исто така можете да ги споделите со нас, ако треба и други производи, ние ќе се обидеме да се најде тоа за вас >>Забелешка : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Животната средина не-токсични : од суровини за готови производи, кои се испраќаат во фабрика не произведува никакви токсични и опасни материи 7、 Ние ќе испрати боите на објектот случајно. Ако midn на ова,ве молиме внимателно да се сними .Бидејќи руската Пост, новата политика на полно име, ве молиме, понуда секој клиент ги твоето полно име пред да ја платите вашата платежна адреса.DIY Круг Шупливи Chiffon Торта Роденденска Торта Мувла Храна Одделение Силиконски Торта Мувла Висока Температура Рерна Фрижидер Бесплатен Превозот Карактеристики на Производот 1. Ако вашиот потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Под $5 нарачки се Кина Пост Обичен мал Пакет Плус на Превозот. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. >> Повратни информации Доколку не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Долг живот : природата на силиконски материјал е многу стабилна, системот направи торта мувла производи, во споредба со другите материјали имаме подолг живот. Големина L26*W26*H9cm тежина : 220g >> Превозот и Ракувањето 1. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Обработка на Време : 5-7 дена за сите наредби. Меки и удобни : ви благодариме на мекоста на силиконски материјали, торта мувла производи се чувствуваат удобно, многу флексибилни, нема нарушување. Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил. Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.Најдобрите Производи!Најдобрите Услуги!Се надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди feedbakc! Ви благодарам многу!
. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ако ја прими стоката скршени.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Број На Модел На:
HPGJ042
Бренд Име:
ЈИ ЏИЈА JU
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
печење алатки
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Тркалезна торта купот/Maffin Купот/Moussi Запад Dim Sum Мувла
Тежина На Пакет:
0.22 kg
Производ големина (L x W x H):
26*26*9cm
Употреба:
Чоколадо пудинг желе бисквит торта калап Сапун
Флексибилни и свитлива:
Производот е флексибилен и овозможува лесно складирање

Избор на купувачот