5pcs/многу 12CM Компјутерска Мрежа Црна ПВЦ PC Случај Фан Кулер Прашина Филтер Dustproof Случај Маска,120x120mm
Ново

5pcs/многу 12CM Компјутерска Мрежа Црна ПВЦ PC Случај Фан Кулер Прашина Филтер Dustproof Случај Маска,120x120mm

DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Функција :
Погоден за : - за домашен компјутер шасија фан прашина, собраниски спикер grilles и избор на електрични и електронски производи јазик прашина заштита.
Помогне да се задржи вашиот КОМПЈУТЕР и КОМПЈУТЕР компоненти чисти,се минимизира бучавата од фан и продолжување на животниот век на вашата фан.
Одговара на стандард 120mm фанови или намалување за мали димензии.
Кога фан на вашиот КОМПЈУТЕР дува ладен воздух во внатрешноста на компјутер случај, тоа исто така може да се земе во прашина и нечистотија.
Спецификација :
Материјал : ПВЦ
Боја : Црна
Димензија : 120 x 120 x 0.37 mm(L x W x H)
Забелешка : Инсталацијата завртки не се вклучени.
Пакетот Вклучува :
5 x Компјутер Случај Фан Dustproof Прашина Филтер

Главните својства

Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
BARROW
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
моќност:
1.56 W
Тип:
Фан
Број На Модел На:
1
Пакет:
Yes
Фан Големина:
120x120x25mm
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа

Избор на купувачот