Уникатен Дизајн Жените Врвот на Модата Долг Ракав Асиметрични Шарени Комбинација Секојдневен Фустан Голема Големина XXL Фустани Висок Квалитет
Ново

Уникатен Дизајн Жените Врвот на Модата Долг Ракав Асиметрични Шарени Комбинација Секојдневен Фустан Голема Големина XXL Фустани

DEN 2444.00
DEN 2875.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
D20161007B

Избор на купувачот