Нога Остатокот Нога Штипки Пета Плочи Guard Заштитник За BMW R1200GS LC /Авантура 2013-2017 14 15 16 Мото Додатоци
Ново

Нога Остатокот Нога Штипки Пета Плочи Guard Заштитник За BMW R1200GS LC /Авантура 2013-2017 14 15 16 Мото Додатоци

DEN 1996.32

Во форма достапна за нарачката


Мотоцикл CNC Нога Штипки Пета Плочи Guard
-Состојба : Резервни Сосема Нов , Висок Квалитет
-Материјал : CNC 6061 Палка на алуминиум, Зацврстуваат anodizing површината.
-Дебелина : 10.8 mm
-Овој производ може да го замени оригиналот.
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
-Боја : Црна/Сребрена/Титаниум
-Пакет се вклучуваат : 1 пар
-Лесен за инсталирање, без intallation инструкции.
Fitment : за BMW R1200 GS LC 2013-2017 за BMW R1200 GS LC Авантура 2014-2017
ОЕМ број : 46718526191/ 46718554071
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Главните својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
ДИВЈАК
Име На Модел:
R1266485219
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум

Избор на купувачот