Нов стил уникатен моделирање на Метални Humo Tubos Плевел Мелница Hierba Tabaco де палки за безбол и цевки де Narguile палки за безбол и цевки Преносни Creativo Бесплатна Испорака
Ново

Нов стил уникатен моделирање на Метални Humo Tubos Плевел Мелница Hierba Tabaco де палки за безбол и цевки де Narguile палки

DEN 235.20

Во форма достапна за нарачката


Филтрација вшмукување цевка, smoking weed, тутун цевка, пуши луле, лесен за употреба, едноставен за користење, бесплатен превозот

Главните својства

Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип
Број На Модел На:
седиштето-83

Избор на купувачот