2018 есен и зима мода Обичните плус големина висока половината се Водат Микро говорникот женски жените облека панталони панталони
Ново

2018 есен и зима мода Обичните плус големина висока половината се Водат Микро говорникот женски жените облека панталони панталони

DEN 1137.60

Во форма достапна за нарачката

Единица : CM Грешка 1-3 CM, 1 инч = 2.54 СМ Големина Половината Колковите Бедрото Circ Пред Crotch Назад Crotch Нога Отворање Должина 26 63 82-86 48 27 36 41 104 27 67 84-88 50 28 37 42 105 28 70 86-90 52 28 37 43 105 29 73 90-94 54 29 38 43 105 30 77 94-98 56 29 38 44 106 31 80 98-102 57 30 39 45 106 32 83 102-105 58 30 39 45 106 33 87 105-108 60 30 40 46 106 34 90 108-110 62 31 40 47 107 35 93 110-114 64 31 41 47 107 36 97 114-118 66 32 41 48 107 37 100 118-122 68 32 42 48 107
Ве молиме погледнете големината табела потоа да го изберете. детали за производот

Главните својства

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Pleated
Стил:
Моден
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Избор на купувачот