CIET-18 Висок квалитет на Ласерски Леќи, Сина светлина висока транспарентен филтер леќа, Големина: 18X18X1.6mm, Стакло материјали, Чиста површина
Ново

CIET-18 Висок квалитет на Ласерски Леќи, Сина светлина висока транспарентен филтер леќа, Големина: 18X18X1.6mm, Стакло материјали,

DEN 6480.00

Во форма достапна за нарачката


Функција :
Сина светлина висока транспарентен филтер леќа
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Чистење
Дијаметар : 18mm
Висина : 1.6 mm
Transmittance : 98%
Материјал : Стакло
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Бренд Име:
Jarmay
Материјал:
Стакло
Обликот:
Aspheric
Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
CIET-18
Дијаметар:
18mm
Структура:
Plano
боја:
Транспарентна
Материјали:
Стакло
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот