50g(8000pcs) 5mm Рамен Тркалезна Форма Лабава Sequins Шампањ Боја Paillettes Шиење Свадба Занает Деца DIY Додатоци
Ново

50g(8000pcs) 5mm Рамен Тркалезна Форма Лабава Sequins Шампањ Боја Paillettes Шиење Свадба Занает Деца DIY Додатоци

DEN 253.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


50g(12000pcs) 5mm Рамен Круг Шампањ Боја Центар Дупка Лабава Sequins Paillettes Шиење Свадба Занает Деца DIY Додатоци
Овие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, - Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.
Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти. Има толку многу начини да ги користите, ве молам само да ја користите вашата имагинација.
Таму може да се некои мали разлики во тон на боја на фото и вистински објект, бидејќи на професионалната фотографија, осветлување, се следи светлината и контрастот.Ве молиме посетете ја нашата продавница за широк избор на други слични предмети. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас

Главните својства

Тип На Производ:
Sequins
Функција:
Отпорност На Триење,Отпорност На Топлина,Не-Дисторзија,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Сон Создателот Diy
Материјал:
ПВЦ
Големина:
5mm
Дебелина:
0.1 mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
5mm Шампањ Боја

Избор на купувачот