10 Компјутери за Шиење Креда Dressmakers се Прилагоди на Креда за Моден Дизајнер DIY Одлуки
Ново

10 Компјутери за Шиење Креда Dressmakers се Прилагоди на Креда за Моден Дизајнер DIY Одлуки

DEN 119.00
DEN 158.40

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Смола
Големина : 3.2x4.2cm
Боја : Како што е прикажано
Тоа е DIY рачно изработени алишта алатка за сечење помошни материјали.
Dressmakers креди disapper по пеглање.
Има гасификација,по 72 часа,Гребнатини исчезна без трага,тоа површината е специјално слој и капи слободни,Безопасни за човечкото тело.
Пакет Се Вклучени :
1 x 10 Pcs Dressmakers Talors Креди

Главните својства

Тип:
По мера е Креда
Употреба:
Вез
Бренд Име:
DONYAMY
Материјал:
креда

Избор на купувачот