Wallpad Бели Луксузни ЕУ, велика БРИТАНИЈА Стандард 3 Банда 1 Начин Допир На OFF Кристално Стакло Ѕид Допир Switch LED Индикатор Бесплатен Превозот
Ново

Wallpad Бели Луксузни ЕУ, велика БРИТАНИЈА Стандард 3 Банда 1 Начин Допир На OFF Кристално Стакло Ѕид Допир Switch LED Индикатор

DEN 1116.00
DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката


Wallpad Бели Луксузни ЕУ, велика БРИТАНИЈА Стандард 3 Банда 1 Начин Допир На OFF Кристално Стакло Ѕид Допир Switch LED Индикатор Бесплатен Превозот

Главните својства

боја:
црна, златна, бела
Бренд Име:
wallpad
Гаранција:
12 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
Wallpad Допир Префрлате
Карактеристики:
Допрете Функција
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CQC,CE,RoHS
Боја 1:
Бела
Стаклен панел:
Калено Стакло Стакло Panel
Внатрешниот Материјал:
Чист бакар и Сребро контакт точка
Гаранција:
12 Години
Механички Живот:
>100000
Големина:
86mm*86mm
function1:
допир контрола префрлате
Копче:
3 банда

Избор на купувачот