2018 Новороденче Првите Вокер Деца Бебе Девојки Памук Sequin Младата Мека Единствена Чевли Мека Дното Bebe Девојки Чевли
Ново

2018 Новороденче Првите Вокер Деца Бебе Девојки Памук Sequin Младата Мека Единствена Чевли Мека Дното Bebe Девојки Чевли

DEN 137.00
DEN 171.36

Во форма достапна за нарачката


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Специфики :
100% сосема нов и висок квалитет
Стил : бебе чевли
Големина : Одговара за 0-18 Месечно бебе
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата За Референца :
големина возраст, должина и ширина
11-S 0-6 M 11cm/4.33" 5.7 cm/2.24"
12-М 6-12 M 12cm/4.72" 5.9 cm/2.32"
13-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12" 6.1 cm/2.40"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
·Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
·Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Пакет се вклучени : 1x дете чевли
S h ipment : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
'

Главните својства

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Бебе Девојка

Избор на купувачот