Керамички Златна Тапа Слив Потоне Миксер Допрете Сини и Бели Порцелански Луксузни Месинг Потоне Чешми ZR469
Ново

Керамички Златна Тапа Слив Потоне Миксер Допрете Сини и Бели Порцелански Луксузни Месинг Потоне Чешми ZR469

DEN 1152.00
DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета. Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. ова не Може да се избегне . Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. 2, Обичај Данок. Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. 3,Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил клиент, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Б, Без Телефонски број . Ц, Без Точна адреса на улица. D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред. Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас. Пакет Вклучувајќи Тапа топла и ладна црево додатоци
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Главните својства

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
GIZERO
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Golden
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
ZR469

Избор на купувачот