Бесплатен Превозот 8 Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бакар Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета Миксер Допрете GI38
Ново

Бесплатен Превозот 8 Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бакар Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета Миксер Допрете GI38

DEN 2023.00
DEN 3371.04

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот 8" Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бакар Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета Миксер Допрете GI38
Опис на производот : Инсталација Тип : Дек Монтирани
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Антички Месинг
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&црева&accesssories
.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
GIZERO
Број На Модел На:
GI38
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
античкиот месинг
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:

Избор на купувачот