1Pcs BFC-4000 BSP 1/2 Филтер за Воздух Модератор Lubricator Комбинации
Ново

1Pcs BFC-4000 BSP 1/2 Филтер за Воздух Модератор Lubricator Комбинации

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Опис : BFC-4000 BSP 1/2" Филтер за Воздух Модератор Lubricator Комбинации Количина : 1 buc Име на Производ Воздухот Извор Третман Единица Модел BFC-4000 Материјал Метал, Пластика Работен Медиум Air Max. Притисок 9.9 kgf/cm2 Прилагодливи Притисок Спектар 0.5-9.0 kg f /cm2 Заеднички Цевка Понесе 12mm/ 0.47" Мерач на Притисок Конектор Кол 12mm/ 0.47" Мерач на Притисок Опсег 0-10kg/cm2 Вкупната Големина 19 x 5.5 x 14cm / 7.5" x 2.2" x 5.5"(L*W*H) Притисок се Измери Големината 5.1 x 2.6 cm/ 2" x 1"(D*T) Боја Црна, Сива Тежина 800g Пакет Содржина 1 x Воздухот Извор Третман Единица
1 x Мерач на Притисок
Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!

Главните својства

Број На Модел На:
BFC-4000
Тип:
филтер

Избор на купувачот