накит Алатки Foredom Клупата Струг BL-2+ Две СЛОБОДНИ Чистење Тркала , Накит Полирање Машина , Мелење машина
Ново

накит Алатки Foredom Клупата Струг BL-2+ Две СЛОБОДНИ Чистење Тркала , Накит Полирање Машина , Мелење машина

DEN 2730.00
DEN 3900.00

Во форма достапна за нарачката

FOREDOM КЛУПАТА МИНИ СТРУГ МОТОР СО ЗАОСТРЕНИТЕ ВРЕТЕНА
-1/6 HP Висок вртежен момент Моторот -
125 Watts Континуирана Оценка
- 5/16in Дијаметар моторни окно
- 500-7000 RPM
- Висината на вретено центар од табела површина 3 3/4in [95mm]
- имајќи топка
-Струг доаѓа со А-TM5 [левата рака] - и-TM6 [десно] заострените вретена за одржување фанови и четки до 4inches [100mm]
- Прашина колектор капи продаваат separatley -
Исто ТАКА ДОСТАПНИ ВО 220volts
Да нарачате 220volts цел објектот 110volts и советуваат за коментари.
- Тежина 7.5 lbs [3.4 кг]
- Ширина 13in [330mm] помеѓу вретена
- Висината 5 1/8in [130mm]
Испорака :
1. Обично ние брод на светот.
2. Повеќето предмети ќе биде испратена на следниот работен ден по уплатата е завршена.
3. Ние нудиме пост mail и да ги изразат испорака EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT за сите купувачи.
4. Објектот ќе биде предаден на стандардната адреса во ЗАЧУВАМ само освен специјални забелешки од купувачите. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е точна.
Плаќање :
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по нарачката е потврдено.
2. Ние ја прифати исплата од ЗАЧУВАМ преку, Банкарски трансфер, Western Union Кредитна картичка итн. Ве молиме контактирајте со нас ако било каков проблем со плаќање.
3. Купувачот е одговорен за било кој данок/или должност обвинет од страна на својата земја.
Услови & повратна информација :
1. Позитивен фидбек е многу важно за нас, ве Молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации доколку постои 's никаков проблем со transation.
2. Ако објектот ќе пристигне не-функционални или неисправни, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена за размена или други решенија.
3. Ако сакате да се одвива поголема цел, ние топло добредојдени да не контактирате за повеќе детали.
ВАЖНО : Кина Пост Воздух Mail, Кина Пост Воздух Парцела, Хонгконг Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Парцели не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Избор на купувачот