EZREAL Дрво очила за сонце Мажите бамбус очила за сонце Ретро Гроздобер Поларизирани очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Oculos De Sol Masculino
Ново

EZREAL Дрво очила за сонце Мажите бамбус очила за сонце Ретро Гроздобер Поларизирани очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Oculos

DEN 563.00
DEN 840.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

рамка боја:
истите слики
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
46mm
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KITHDIA
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Стил:
очила
Леќа Ширина:
50mm
Број На Модел На:
KD006

Избор на купувачот