Нерѓосувачки Челик Тридент Бар Лажица Бар Лажица со Вилушка Коктел Пијат Миксер Бар Мешајќи Мешање 30cm/40cm/50cm-Бакар Позлата
Ново

Нерѓосувачки Челик Тридент Бар Лажица Бар Лажица со Вилушка Коктел Пијат Миксер Бар Мешајќи Мешање 30cm/40cm/50cm-Бакар Позлата

DEN 368.64

Во форма достапна за нарачката

Инспириран од традиционалните Јапонски дизајн. Декоративни тридент врвот, исто така може да се користи за spearing garnishes. Мазна серпентина за удобно мешајќи. 30cm/40cm/50cm должина.

Главните својства

Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
cocktailgeek
Лентата За Алатки Тип:
Бар Лажици
сертификација:
ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на купувачот