Исклучителна дама автомобил на воздух два Парфем Симпатична Кристал Метал слон Автомобил парфем Кристал Слон автомобил стил украс
Ново

Исклучителна дама автомобил на воздух два Парфем Симпатична Кристал Метал слон Автомобил парфем Кристал Слон автомобил стил украс

DEN 163.00
DEN 171.84

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Материјал Тип:
Пластични+стакло
Тип:
Автомобил парфем
Име На Модел:
0035
Објектот Должина:
60mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
45mm
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Волумен:
1 buc
Специјални Функции:
Автомобил Украси
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
слон

Избор на купувачот