квалитет на водата за ладење кина 300kw genset генератор цена
Ново

квалитет на водата за ладење кина 300kw genset генератор цена

DEN 588864.00

Во форма достапна за нарачката

квалитет на водата за ладење кина 300kw genset генератор цена

Главните својства

Номинална Напон:
220/380V 110V/220V 230V/400V
Број На Модел На:
HQK300SGF
is_customized:
Yes
Брзина:
1500/1800RPM
Фреквенција:
50/60Hz
Номинална моќност:
300kw
Номинална Струја:
540A
Излез Тип На:
AC Три Фаза
моторот:
Shanghaikaipu
Ладење метод:
вода за ладење
Фактор на моќност:
0.8 заостанува
Побудување тип:
Brushless Само-возбуден
почнувајќи метод:
Електрични Почетна
Гаранција:
12 месеци/1000 часа
Изолација Одделение:
H
Заштита одделение:
IP22/IP23
Сертификат:
CE/ISO9001/ISO14001
брзина на гувернерот:
Електрични

Избор на купувачот