ТОП quali jtc Blender Подесувате Педалот за Работа За Vitamix 64 760 767 G5200/G5400/G5500/G7400/G7600/G8000/G1100 Blender Делови
Ново

ТОП quali jtc Blender Подесувате Педалот за Работа За Vitamix 64 760 767 G5200/G5400/G5500/G7400/G7600/G8000/G1100 Blender Делови

DEN 287.00
DEN 359.04

Во форма достапна за нарачката


Функција :
1.Лесно да се чисти
2.Големина : 300x75mm
3.Материјал : ABS
Пакет се вклучени :
1 x Подесувате Алатка

Главните својства

Тип:
Blender Делови
Број На Модел На:
G5200 / G5400 /G5500 / G7400 / G7600 / G8000 / G1100 Blender Делови

Избор на купувачот