Нови пристигнување автомобил следи 5 црна школка +170 ангел автомобил задните обратен камера оригинални жица користат за BMW Серија 3/5 Серија
Ново

Нови пристигнување автомобил следи 5 црна школка +170 ангел автомобил задните обратен камера оригинални жица користат за BMW

DEN 1601.00
DEN 1884.00

Во форма достапна за нарачката

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.welcomer да порачате. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. High-definition и 170 степен широк агол на гледање.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Објектот Тежина:
850g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
им помогне на автомобил паркинг
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
5 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Ноќ визија:
Yes
Сместување:
Во Цртичка
сензор на слика:
ccd

Избор на купувачот