KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35183 Т-34 / 76STZ медиум кочија од 1941 година, фендер надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35183 Т-34 / 76STZ медиум кочија од 1941 година, фендер надградба метални делови гравирање

DEN 1658.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот