4MS060KAC Паркинг Сензор PDC Автомобилот Назад Автомобил Радар За Hyundai Kia
Ново

4MS060KAC Паркинг Сензор PDC Автомобилот Назад Автомобил Радар За Hyundai Kia

DEN 912.00
DEN 1184.64

Во форма достапна за нарачката


1. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.
2. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
3. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
4. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација.
1. Делови број : 4 MS060 KAC
2. Вистински предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability.
1. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди.
2. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
3. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели.
4. Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите.
1. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
2. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање.
3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
1. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.
3. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
4. Ви благодариме за пребарување на објектот. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )

Главните својства

OSD Language:
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
4MS060KAC
Бренд Име:
СОРГО
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
4MS060KAC
Автомобил Производител:
Hyundai

Избор на купувачот