Зелената Боја на Змијата Кожата WS011
Ново

Зелената Боја на Змијата Кожата WS011

DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Ова е вистинска кожа.
Ширина е 10cm .
Должината е 100cm.


Главните својства

Употреба:
Чевли,Ремен,Чанта
Дебелина:
0.7 mm
Тип:
Жито
Материјал:
змијата кожата
Големина:
10cm*100cm

Избор на купувачот