307mm CCFL Светилка со Жица за 14.1 инчен Лаптоп Светлото 307*2.0 mm 2 парчиња/многу
Ново

307mm CCFL Светилка со Жица за 14.1 инчен Лаптоп Светлото 307*2.0 mm 2 парчиња/многу

DEN 498.24

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
ние може да се направи различни големини според вашето барање.
Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Главните својства

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Ширина:
2.0mm
Должина:
307mm
Следи Големина:
14.1 ИНЧЕН
Производи Статус:
Акции
Тип:
ccfl осветлување

Избор на купувачот