50pcs Бела Сомот Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Drawable Божиќ Слушалки Подарок Торба Торбичка
Ново

50pcs Бела Сомот Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Drawable Божиќ Слушалки Подарок Торба Торбичка

DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката

Прибл : 7cm x 9cm 2.7x3.5inches
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Материјал : Velveteen Боја : Бела,,како на сликата Количина : 50pcs( Квантитет)можете да изберете diffirent многу сакате,како што се количината на текст полето (под наслов).Компјутери)

Главните својства

Подарок Торба Големина:
7x9cm
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
JB276A7x9-118
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Стил:
Накит Пакување & Екран
торба тип:
Drawstring Торба
користат за:
Накит За Подарок Перница Пошта
боја:
Бела,како на слика
Тежина:
About 3.5g/piece
Материјал:
Сомот
Големина:
7x9cm 2.7x3.5inches
Количина:
50pcs /многу
Функција:
Рециклираат
Drawsting материјал:
најлон кабелот

Избор на купувачот