Година Ото Suwen Cosplay Костим Од Повторно Нула Кара Hajimeru Isekai Seikatsu
Ново

Година Ото Suwen Cosplay Костим Од Повторно Нула Кара Hajimeru Isekai Seikatsu

DEN 3595.20

Во форма достапна за нарачката


Компоненти :
Врвот, Панталона, Overcoat, Наметка, Појас, Капа
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали да се користат)

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Повторно Нула
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот,Наметка
Материјал:
Функција Материјал
Број На Модел На:
no
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
MBRAVER
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Како што е прикажано
Знаци:
Повторно Нула
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Poplin
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Јапонски

Избор на купувачот