ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Прачка Контрола Вентил Прачка За Инјектор 095000-672#/702#/747#/784# 23670-30130/23670-30260
Ново

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Прачка Контрола Вентил Прачка За Инјектор 095000-672/702/747/784

DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Прачка Контрола Вентил Род
За Инјектор 095000-672#/702#/747#/784# 23670-30130/23670-30260
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Главните својства

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
6
Објектот Висина:
3
Објектот Тежина:
0.02KG
Бренд Име:
WEKY
Објектот Ширина:
4.5
Производителот Дел Број:
095000-672#/702#/747#/784#
Материјал Тип:
Челик
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производот:
Заеднички Железнички Вентил Род
Вентил:
вентил род
за автомобил:
Тојота
Млазницата:
DLLA147P962
Пакување:
WEKY ПАКУВАЊЕ
вентил род:
вентил род
Материјал:
Челик
контрола вентил:
род
Инјектор:
095000-672#/702#/747#/784#
Дел:
23670-30130/23670-30260/23670-30330

Избор на купувачот